Lieky a zdravotné pomôcky pre Tomáša

0 €
Z vlastných zdrojov
775,37 €
Doteraz získaných
0 €
Potrebujeme

Prečo potrebuje vašu pomoc

O sedemročného Tomáška trpiaceho detskou mozgovou obrnou sa príkladne stará jeho otec. Okrem obrny musia so synom každodenne čeliť aj mnohým iným zdravotným problémom. Chlapček má žalúdočné problémy, skoliózu chrbtice a aby toho nebolo málo, aj epilepsiu. Starostlivosť o Tomáša si vyžaduje špeciálne výdavky na rehabilitácie, detský stacionár a zdravotné pomôcky a pravidelné návštevy lekárov. „Keďže sa nám príjem nedávno výrazne znížil, po úhrade nákladov nevyhnutných pre prežitie nám už neostávajú peniaze na lieky a zdravotné pomôcky,“ vysvetľujú rodičia prečo sa obrátili na Srdce pre deti. (jm)

Čo chceme vďaka vašej podpore dosiahnuť

Kúpou zdravotných pomôcok odľahčíme rodinný rozpočet a poskytneme chlapcovi i jeho rodičom vhodné podmienky počas náročnej zimi. Zabezpečíme tak Tomášovo zdravie a pohodlie aj v období, v ktorom rodina čelí náročnej finančnej situácii.

Najstarší Tomáš má aj dvoch mladších súrodencov, 3,5-ročného Jakubka a 1,5-ročného Samka. Celá rodina žije len z jedného čiastočného príjmu matky, ktorý ledva stačí na pokrytie základných životných potrieb. Rodičia robia všetko pre to, aby sa ich finančná situácia zlepšila, momentálne sú však s kúpou zdravotných pomôcok pre ťažko chorého chlapčeka odkázaní na pomoc druhých.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.