Kvetkini rodičia veria, že raz bude chodiť a rozprávať

0 €
Z vlastných zdrojov
3 100 €
Doteraz získaných
0 €
Potrebujeme

Prečo potrebuje vašu pomoc

Kvetka je krásne trojročné dievčatko. Nemala však šťastie ako iné detičky a narodila sa s poškodením mentálnych a telesných funkcií. Jej celkový vývoj je spomalený, nevie chodiť a nerozpráva. Okrem toho jej život komplikuje aj epilepsia. Kvetkini rodičia sa veľmi snažia, aby sa jej zdravotný stav zlepšil. Neprestávajú v to dúfať a vytrvalo skúšajú rôzne dostupné metódy podľa odporučenia lekárov. Dôležitou súčasťou práce s ich dcérkou sú rehabilitačné pobyty. Jeden z nich Kvetka môže absolvovať aj vďaka dobrým ľuďom, ktorí sa rozhodli podporiť verejnú zbierku Srdca pre deti.

Čo chceme vďaka vašej podpore dosiahnuť

Srdce pre deti preplatí Kvetke dvojtýždňový rehabilitačný pobyt v Piešťanoch. Jeho cieľom je zlepšenie aktuálneho zdravotného stavu dievčatka, konkrétne stabilnejšie sedenie, schopnosť postaviť sa, štvornožkovať a pri intenzívnej práci časom možno aj chôdza s oporou.

Starostliví rodičia by chceli pre svoju dcérku Kvetku urobiť maximum, aby sa jej zdravotný stav zlepšil. Od narodenia s ňou cvičia všetky potrebné cviky, ktoré ju posúvajú vo vývoji. To im však komplikuje epilepsia, pri ktorej lekári nezistili príčinu. Rodičia sa snažia ako vedia, no všetky tieto liečenia sú veľmi nákladné. Kvetke by mohol pomôcť práve rehabilitačný pobyt, aby raz mohla chodiť a rozprávať. V rehabilitačnom centre v Piešťanoch sa o ňu postará špeciálny tím lekárov a sestier a pomocou moderných zariadení sa ju posnažia posunúť vo vývoji. Sme radi, že vďaka finančnej zbierke Srdce pre deti môžeme pomôcť ďalšiemu dieťaťu a dať Kvetkinim rodičom toľko potrebnú nádej.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.