Vďaka limitovanej edícii topánok od BeLenka sme získali viac ako 3000 € --> ĎAKUJEME

30.11.2021

V priebehu septembra spojilo Srdce pre deti sily s spoločnosťou BeLenka. Ľudia z BeLenky nielenže vytvárajú štýlové barefoot topánky, ale ukázali že majú ❤ na správnom mieste.

Chcem pomôcť

Náš charitatívny projekt podporila spoločnosť BeLenka predajom 40 kusov barefoot topánok z limitovanej komiksovej edície. Celý výťažok z predaja komiksových limitiek sa rozhodla prepísať na konto Srdce pre deti.


Podarilo sa vyzbierať krásnu sumu


Väčšina barefoot topánok z limitovanej edície si napokon našla nových majiteľov. Výsledkom celej akcie je suma 3127,50 €. Tá bude pripísaná na konto nášho charitatívneho projektu. Čo je skvelé, vďaka tejto krásnej sume dokážeme podporiť hneď viacero projektov.

Ďakujeme BeLenke i kupujúcim za to, že sa rozhodli prispieť na dobrú vec. Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie.

Ďalšie aktuality

Pripojte sa k našej supermisii
Pripojte sa k našej supermisii

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii
Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii

Sme radi, že sme v uplynulých rokoch mohli podporiť aj koncept s výstižným názvom Cesta ku komunikácii. Ide o jeden z projektov Spojenej školy na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

VEDOMOSTI MENIA SVET
VEDOMOSTI MENIA SVET

Grantová výzva: Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní​. Srdce pre deti v spolupráci so spoločnosťou Dedoles, ktorá ešte v priebehu minulého roka venovala nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €, vyhlasuje grantovú výzvu Vedomosti menia svet.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.