Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok

7.2.2023

Ukážte prostredníctvom 1 darcovskej SMS, že máte ❤️ na správnom mieste.

Chcem pomôcť

Oslávte Valentína tak, že pomôžete najmenším

Valentín je ideálnym dňom na to, aby ste ukázali, že máte srdce na správnom mieste. Ako? Napríklad tak, že pomôžete deťom, ktoré to skutočne potrebujú. ➤ Stačí, že zašlete darcovskú SMS s textom SRDCE na číslo 871. Hodnota darcovskej SMS je 5 €.

❤️ Ako moja darcovská SRDCOVKA pomôže?

Celá hodnota SMS bude pripísaná na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti. Dary budú použité na nákup špeciálnych pomôcok, programov či prístrojov pre deti, ktoré sú zdravotne alebo sociálne znevýhodnené. Bez týchto pomôcok a prístrojov sa nedokážu plnohodnotne vzdelávať. Jednou SMS tak pomôžete odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dáte znevýhodneným deťom nádej na lepšiu budúcnosť.

VALENTÍNSKU SRDCOVKU podporujú:


Rozdávať lásku môžete počas celého roka

Projekt Srdce pre deti by bez darcov nemohol fungovať. Podporiť nás môžete v priebehu celého roka. Urobiť tak viete rôznymi spôsobmi. Všetko potrebné nájdete tu.

Ďalšie aktuality

Pomoc rodinám 2023
Pomoc rodinám 2023

V roku 2023 pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

Be Lenka opäť podporila desiatky rodín
Be Lenka opäť podporila desiatky rodín

Tentokrát venovala deťom 38 párov barefoot topánok.

Hanke, žiačke Základnej školy Jána Pavla II, sme zabezpečili vlastnú asistentku
Hanke, žiačke Základnej školy Jána Pavla II, sme zabezpečili vlastnú asistentku

Pedagogickí asistenti a asistentky zohrávajú v inkluzívnom vzdelávaní kľúčovú rolu. Náš posledný grant sa preto niesol v znamení podpory práve tejto profesie. Jeden z projektov, ktorý sme v rámci grantu podporili, bol aj projekt Základnej školy s materskou školou sv. Jána Pavla II.

Peťkov príbeh dokazuje, že zázraky sa dejú → Podporili sme ho kúpou špeciálnej komunikačnej pomôcky
Peťkov príbeh dokazuje, že zázraky sa dejú → Podporili sme ho kúpou špeciálnej komunikačnej pomôcky

Dnes šesťročný Peťko si svoje miesto na tomto svete musel vybojovať. Narodil sa predčasne, s nízkou váhou, množstvom diagnóz a neprajných prognóz, ktoré nasvedčovali, že by vôbec nemusel chodiť a rozprávať. Vďaka obetavosti a vytrvalosti svojich rodičov však dnes dokáže nielen komunikovať, ale dokonca aj kopnúť do futbalovej lopty.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.