Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok

7.2.2023

Ukážte prostredníctvom 1 darcovskej SMS, že máte ❤️ na správnom mieste.

Chcem pomôcť

Oslávte Valentína tak, že pomôžete najmenším

Valentín je ideálnym dňom na to, aby ste ukázali, že máte srdce na správnom mieste. Ako? Napríklad tak, že pomôžete deťom, ktoré to skutočne potrebujú. ➤ Stačí, že zašlete darcovskú SMS s textom SRDCE na číslo 871. Hodnota darcovskej SMS je 5 €.

❤️ Ako moja darcovská SRDCOVKA pomôže?

Celá hodnota SMS bude pripísaná na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti. Dary budú použité na nákup špeciálnych pomôcok, programov či prístrojov pre deti, ktoré sú zdravotne alebo sociálne znevýhodnené. Bez týchto pomôcok a prístrojov sa nedokážu plnohodnotne vzdelávať. Jednou SMS tak pomôžete odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dáte znevýhodneným deťom nádej na lepšiu budúcnosť.

VALENTÍNSKU SRDCOVKU podporujú:


Rozdávať lásku môžete počas celého roka

Projekt Srdce pre deti by bez darcov nemohol fungovať. Podporiť nás môžete v priebehu celého roka. Urobiť tak viete rôznymi spôsobmi. Všetko potrebné nájdete tu.

Ďalšie aktuality

Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi  deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho
Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho

Cieľom občianskeho združenia Detičky lastovičky je podporovať všestranný rozvoj detí so zdravotným znevýhodnením. Združenie sa snaží vytvárať podmienky na inklúziu rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je aj projekt Veľký brat a veľká sestra. Práve ten sme podporili sumou 2000 €.

Pomôžte nám meniť budúcnosť znevýhodnených detí
Pomôžte nám meniť budúcnosť znevýhodnených detí

Pridajte sa k našim pravidelným darcom. ➤ Aj malé sumy dokážu zázraky.

Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu
Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu

Peťko sa od malička pasuje hneď s viacerými zdravotnými znevýhodneniami. Bola mu diagnostikovaná detská mozgová obrna, následkom čoho bojuje okrem iného so zníženým svalovým tonusom celého tela či poruchou reči. Bez pomoci asistencie nedokáže Peťko zvládnuť žiadnu samoobslužnú činnosť.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.