Ulovte si jedinečný barefoot kúsok a prispejte na dobrú vec

12.9.2021

BeLenka a Srdce pre deti spojili svoje sily, aby pomáhali. Do pomoci sa môžete zapojiť aj vy. Spravte si radosť kúpou limitovanej edície barefoot modelu Prime.

Chcem pomôcť

12. september je pre BeLenku špeciálny dátum. Prečo? Pretože oslavuje narodeniny! Ak to je skvelá príležitosť obdarovať. Práve teraz máte jedinečnú možnosť kúpiť si limitovanú edíciu barefoot topánok s motívom komiksu. Vo vašom šatníku nielenže pribudne originálny kúsok, ale zároveň i podporíte dobrú vec. Celý výťažok z predaja komiksových limitiek totiž poputuje na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti.


Ukážte spolu s nami, že máte ❤ na správnom mieste.

Pozrieť ponuku limitovanej edície TU.

POZOR: Svoju limitku si môžete uchmatnúť do vypredania zásob. K dispozícii bude len 40 kusov s označením Limited Edition.Čo je barefoot obuv?


Pozrieť ponuku limitovanej edície TU .

Ďakujeme spoločnosti BeLenka, že má srdce na správnom mieste.Ďalšie aktuality

Pripojte sa k našej supermisii
Pripojte sa k našej supermisii

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii
Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii

Sme radi, že sme v uplynulých rokoch mohli podporiť aj koncept s výstižným názvom Cesta ku komunikácii. Ide o jeden z projektov Spojenej školy na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

VEDOMOSTI MENIA SVET
VEDOMOSTI MENIA SVET

Grantová výzva: Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní​. Srdce pre deti v spolupráci so spoločnosťou Dedoles, ktorá ešte v priebehu minulého roka venovala nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €, vyhlasuje grantovú výzvu Vedomosti menia svet.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.