Pripojte sa k našej supermisii

1.6.2022

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Chcem pomôcť

Dodávame hrdinom superschopnosti

V Srdci pre deti veríme v to, že všetky deti by mali mať možnosť vzdelávať sa bez bariér. Niektoré deti to však, žiaľ, bez pomoci nedokážu. Ide o detských hrdinov, ktorí sa pasujú s rozličnými chorobami či sociálnym znevýhodnením. Sú to hrdinovia svojich vlastných príbehov, ktorí denne bojujú s neľahkým osudom. Misiou Srdca pre deti je dodať týmto detským hrdinom superschopnosti, ktoré u nich kvôli chorobe či sociálnemu znevýhodneniu chýbajú.

Ako to robíme?

Superschopnosti pomáhame detským hrdinom získavať rozličnými spôsobmi, napríklad zabezpečením špeciálnych pomôcok, prístrojov, programov či asistentov. Snažíme sa vytvárať pre deti prostredie, v ktorom sa môžu plnohodnotne vzdelávať spolu s ostatnými. Táto naša supermisia nie je vždy ľahká, no vďaka našim partnerom a ľuďom, ktorí pravidelne prispievajú, sa nám ju už viac ako 14 rokov darí úspešne napĺňať.

Pridajte sa k našej supermisii aj vy

Pomáhajte spolu s nami odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dodávať detským hrdinom superschopnosti. Zapojiť sa nie je vôbec zložité a dá sa to hneď viacerými spôsobmi. Môžete si vybrať či chcete na našu supermisiu prispieť jednorazovo, alebo ju podporovať pravidelne. Akou sumou nás podporíte je tiež len na vás. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Ďakujeme všetkým, ktorí už sú na palube ♥

Dedoles, BeLenka, Bistro.sk, DM Drogerie, Nadácia Pontis. To všetko sú partneri, ktorí už sú súčasťou našej supermisie. A podporujú ju teda parádne. Dedoles venoval nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €. Táto suma nám umožnila vyhlásiť najnovšiu grantovú výzvu Vedomosti menia svet. Vďaka limitovanej edícii topánok od spoločnosti BeLenka sme zas v priebehu minulého roka získali viac ako 3000 €, zároveň nám BeLenka daruje každý rok 25 párov topánok. Bistro.sk nás finančne podporuje pravidelne a dlhodobo, DM Drogerie nám ročne venujú produkty v hodnote 2000 € a Nadácia Pontis nám pomáha so správou našich projektov. V neposlednom rade sú súčasťou našej misie (ne)obyčajní ľudia, ktorí prispeli jednorazovo alebo prispievajú opakovane. Všetkým ĎAKUJEME. Vďaka vám dokážeme meniť deti na hrdinov.

Ďalšie aktuality

Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi  deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho
Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho

Cieľom občianskeho združenia Detičky lastovičky je podporovať všestranný rozvoj detí so zdravotným znevýhodnením. Združenie sa snaží vytvárať podmienky na inklúziu rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je aj projekt Veľký brat a veľká sestra. Práve ten sme podporili sumou 2000 €.

Pomôžte nám meniť budúcnosť znevýhodnených detí
Pomôžte nám meniť budúcnosť znevýhodnených detí

Pridajte sa k našim pravidelným darcom. ➤ Aj malé sumy dokážu zázraky.

Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok
Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok

Ukážte prostredníctvom 1 darcovskej SMS, že máte ❤️ na správnom mieste.

Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu
Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu

Peťko sa od malička pasuje hneď s viacerými zdravotnými znevýhodneniami. Bola mu diagnostikovaná detská mozgová obrna, následkom čoho bojuje okrem iného so zníženým svalovým tonusom celého tela či poruchou reči. Bez pomoci asistencie nedokáže Peťko zvládnuť žiadnu samoobslužnú činnosť.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.