Pripojte sa k našej supermisii

1.6.2022

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Chcem pomôcť

Dodávame hrdinom superschopnosti

V Srdci pre deti veríme v to, že všetky deti by mali mať možnosť vzdelávať sa bez bariér. Niektoré deti to však, žiaľ, bez pomoci nedokážu. Ide o detských hrdinov, ktorí sa pasujú s rozličnými chorobami či sociálnym znevýhodnením. Sú to hrdinovia svojich vlastných príbehov, ktorí denne bojujú s neľahkým osudom. Misiou Srdca pre deti je dodať týmto detským hrdinom superschopnosti, ktoré u nich kvôli chorobe či sociálnemu znevýhodneniu chýbajú.

Ako to robíme?

Superschopnosti pomáhame detským hrdinom získavať rozličnými spôsobmi, napríklad zabezpečením špeciálnych pomôcok, prístrojov, programov či asistentov. Snažíme sa vytvárať pre deti prostredie, v ktorom sa môžu plnohodnotne vzdelávať spolu s ostatnými. Táto naša supermisia nie je vždy ľahká, no vďaka našim partnerom a ľuďom, ktorí pravidelne prispievajú, sa nám ju už viac ako 14 rokov darí úspešne napĺňať.

Pridajte sa k našej supermisii aj vy

Pomáhajte spolu s nami odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dodávať detským hrdinom superschopnosti. Zapojiť sa nie je vôbec zložité a dá sa to hneď viacerými spôsobmi. Môžete si vybrať či chcete na našu supermisiu prispieť jednorazovo, alebo ju podporovať pravidelne. Akou sumou nás podporíte je tiež len na vás. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Ďakujeme všetkým, ktorí už sú na palube ♥

Dedoles, BeLenka, Bistro.sk, DM Drogerie, Nadácia Pontis. To všetko sú partneri, ktorí už sú súčasťou našej supermisie. A podporujú ju teda parádne. Dedoles venoval nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €. Táto suma nám umožnila vyhlásiť najnovšiu grantovú výzvu Vedomosti menia svet. Vďaka limitovanej edícii topánok od spoločnosti BeLenka sme zas v priebehu minulého roka získali viac ako 3000 €, zároveň nám BeLenka daruje každý rok 25 párov topánok. Bistro.sk nás finančne podporuje pravidelne a dlhodobo, DM Drogerie nám ročne venujú produkty v hodnote 2000 € a Nadácia Pontis nám pomáha so správou našich projektov. V neposlednom rade sú súčasťou našej misie (ne)obyčajní ľudia, ktorí prispeli jednorazovo alebo prispievajú opakovane. Všetkým ĎAKUJEME. Vďaka vám dokážeme meniť deti na hrdinov.

Ďalšie aktuality

Srdce pre deti podporí 11 projektov po celom Slovensku
Srdce pre deti podporí 11 projektov po celom Slovensku

Do grantovej výzvy Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní, ktorú sme vyhlásili v prvej polovici tohto roka, sa prihlásilo celkovo 13 projektov. Hodnotiaca komisia sa rozhodla podporiť až 11 z nich. Prerozdelený im bude grant od spoločnosti Dedoles v celkovej výške 50 000 €.

Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii
Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii

Sme radi, že sme v uplynulých rokoch mohli podporiť aj koncept s výstižným názvom Cesta ku komunikácii. Ide o jeden z projektov Spojenej školy na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

VEDOMOSTI MENIA SVET
VEDOMOSTI MENIA SVET

Grantová výzva: Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní​. Srdce pre deti v spolupráci so spoločnosťou Dedoles, ktorá ešte v priebehu minulého roka venovala nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €, vyhlasuje grantovú výzvu Vedomosti menia svet.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.