Pripojte sa k našej supermisii

1.6.2022

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Chcem pomôcť

Dodávame hrdinom superschopnosti

V Srdci pre deti veríme v to, že všetky deti by mali mať možnosť vzdelávať sa bez bariér. Niektoré deti to však, žiaľ, bez pomoci nedokážu. Ide o detských hrdinov, ktorí sa pasujú s rozličnými chorobami či sociálnym znevýhodnením. Sú to hrdinovia svojich vlastných príbehov, ktorí denne bojujú s neľahkým osudom. Misiou Srdca pre deti je dodať týmto detským hrdinom superschopnosti, ktoré u nich kvôli chorobe či sociálnemu znevýhodneniu chýbajú.

Ako to robíme?

Superschopnosti pomáhame detským hrdinom získavať rozličnými spôsobmi, napríklad zabezpečením špeciálnych pomôcok, prístrojov, programov či asistentov. Snažíme sa vytvárať pre deti prostredie, v ktorom sa môžu plnohodnotne vzdelávať spolu s ostatnými. Táto naša supermisia nie je vždy ľahká, no vďaka našim partnerom a ľuďom, ktorí pravidelne prispievajú, sa nám ju už viac ako 14 rokov darí úspešne napĺňať.

Pridajte sa k našej supermisii aj vy

Pomáhajte spolu s nami odstraňovať bariéry vo vzdelávaní a dodávať detským hrdinom superschopnosti. Zapojiť sa nie je vôbec zložité a dá sa to hneď viacerými spôsobmi. Môžete si vybrať či chcete na našu supermisiu prispieť jednorazovo, alebo ju podporovať pravidelne. Akou sumou nás podporíte je tiež len na vás. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Ďakujeme všetkým, ktorí už sú na palube ♥

Dedoles, BeLenka, Bistro.sk, DM Drogerie, Nadácia Pontis. To všetko sú partneri, ktorí už sú súčasťou našej supermisie. A podporujú ju teda parádne. Dedoles venoval nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €. Táto suma nám umožnila vyhlásiť najnovšiu grantovú výzvu Vedomosti menia svet. Vďaka limitovanej edícii topánok od spoločnosti BeLenka sme zas v priebehu minulého roka získali viac ako 3000 €, zároveň nám BeLenka daruje každý rok 25 párov topánok. Bistro.sk nás finančne podporuje pravidelne a dlhodobo, DM Drogerie nám ročne venujú produkty v hodnote 2000 € a Nadácia Pontis nám pomáha so správou našich projektov. V neposlednom rade sú súčasťou našej misie (ne)obyčajní ľudia, ktorí prispeli jednorazovo alebo prispievajú opakovane. Všetkým ĎAKUJEME. Vďaka vám dokážeme meniť deti na hrdinov.

Ďalšie aktuality

Srdce pre deti odteraz podporíte aj kúpou darčekovej poukážky od TULIPU
Srdce pre deti odteraz podporíte aj kúpou darčekovej poukážky od TULIPU

50 % hodnoty darčekových poukážok venujeme na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti.

Be Lenka pokračuje v podpore Srdca pre deti
Be Lenka pokračuje v podpore Srdca pre deti

Rodinám venuje 25 párov topánok.

Natálke s rázštepom chrbtice sme uhradili školné v súkromnej škôlke
Natálke s rázštepom chrbtice sme uhradili školné v súkromnej škôlke

Natálkin príbeh je jeden z tých, ktoré chytajú za srdce o trochu viac než iné.

Pre anjelskú Tamarku sme zabezpečili komunikačné pomôcky
Pre anjelskú Tamarku sme zabezpečili komunikačné pomôcky

Tamarke bolo diagnostikované ojedinelé neurologicko-genetické ochorenie známe ako Angelmanov syndróm. Deti s Angelmanovým syndrómom sa zvyknú pre modré oči a blond vlasy nazývať aj anjelské. Ide o kombinované ochorenie, ktoré spôsobuje to, že deti s týmto ochorením dokážu povedať len pár slov. Veľmi dôležitá je pre ne preto augmentatívna a alternatívna komunikácia, ktorá im pomáha vyjadriť svoje pocity, túžby a potreby

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.