Pomôžte nám meniť budúcnosť znevýhodnených detí

1.3.2023

Pridajte sa k našim pravidelným darcom. ➤ Aj malé sumy dokážu zázraky.

Chcem pomôcť

Odstraňujte spolu s nami bariéry vo vzdelávaní

V Srdci pre deti veríme v to, že všetky deti by mali mať možnosť plnohodnotne sa vzdelávať. Niektoré deti to však, žiaľ, bez pomoci nedokážu. Ide o deti, ktoré sa pasujú s rozličnými chorobami či sociálnym znevýhodnením. Našou misiou je vytvárať pre tieto deti prostredie, v ktorom sa môžu vzdelávať bez bariér spolu s ostatnými. Robíme to rozličnými spôsobmi, napríklad tak, že pre ne zabezpečujeme špeciálne pomôcky, prístroje, programy či asistentov.


🎁 Pravidelné dary sú nesmierne dôležité

Napĺňať našu misiu sa nám darí predovšetkým vďaka pravidelným darcom, ktorí sú ochotní odkrojiť zo svojho mesačného rozpočtu pár eur a venovať ich znevýhodneným deťom. Stačí 5 € mesačne. Nie je to veľa, a predsa, ak sa spoja viacerí ľudia so srdcom na správnom mieste, dokáže aj táto malá suma robiť zázraky. Vašich 5 eur mesačne môže deťom výrazne pomôcť. Poskytnete im príležitosti, ktoré by inak nemali.

💝 Ako sa stať pravidelným darcom?

Je to úplne jednoduché a rýchle. Pre aktiváciu pravidelného 5 € mesačného príspevku stačí poslať darcovskú SMS s textom START SRDCE na číslo 871.

Ak vám prispievanie formou SMS nevyhovuje, môžete si nastaviť trvalý príkaz. Pravidelné príspevky je možné, samozrejme, kedykoľvek zrušiť. Podrobné informácie o možnostiach pomoci nájdete tu.


Prečo práve Srdce pre deti?

Náš charitatívny projekt funguje na báze nefinančnej pomoci. Znamená to, že deťom a ich rodinám nedávame peniaze, ale priamo pomoc, ktorú potrebujú. Všetky režijné náklady projektu navyše hradí vydavateľstvo Ringier Slovakia Media s.r.o. 100 % vášho príspevku tak poputuje priamo na pomoc deťom.

Ďalšie aktuality

Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi  deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho
Občianskemu združeniu Detičky lastovičky sme pomohli rúcať bariéry medzi deťmi so zdravotným znevýhodnením a bez neho

Cieľom občianskeho združenia Detičky lastovičky je podporovať všestranný rozvoj detí so zdravotným znevýhodnením. Združenie sa snaží vytvárať podmienky na inklúziu rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je aj projekt Veľký brat a veľká sestra. Práve ten sme podporili sumou 2000 €.

Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok
Valentínska SRDCOVKA pomáha deťom aj tento rok

Ukážte prostredníctvom 1 darcovskej SMS, že máte ❤️ na správnom mieste.

Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu
Peťkovi sme zakúpili špeciálnu klávesnicu

Peťko sa od malička pasuje hneď s viacerými zdravotnými znevýhodneniami. Bola mu diagnostikovaná detská mozgová obrna, následkom čoho bojuje okrem iného so zníženým svalovým tonusom celého tela či poruchou reči. Bez pomoci asistencie nedokáže Peťko zvládnuť žiadnu samoobslužnú činnosť.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.