Pomáhať v čase Vianoc je naša SRDCOVKA --> Pridajte sa aj vy

1.12.2021

Obdarujte tých, ktorí to najviac potrebujú. Stačí jedna SMS.

Chcem pomôcť

Ukážte tieto Vianoce, že máte na správnom mieste

Vianoce nie sú len o darčekoch, ale aj o láske. Srdce pre deti vám prináša možnosť spojiť tieto dve veci dohromady prostredníctvom vianočnej SMS SRDCOVKY. Stačí, ak zašlete SMS s textom SRDCE na číslo 871. Hodnota darcovskej SMS je 5 €.

Ako moja VIANOČNÁ SMS SRDCOVKA pomôže?

Hodnota SMS SRDCOVKY bude pripísaná na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti. Váš dar tak pomôže deťom so zdravotným znevýhodnením v tom, aby sa mohli plnohodnotne vzdelávať. Priamo tak podporíte inkluzívne vzdelávanie a pomôžete zlepšiť kvalitu života tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Pomáhať môžete aj mimo Vianoc

Projekt Srdce pre deti by bez darcov nemohol fungovať. Podporiť nás môžete v priebehu celého roka, nie len v čase Vianoc. Urobiť tak viete rôznymi spôsobmi. Všetko sme pre vás spísali do prehľadného článku.

Ďakujeme spoločnosti Dedoles za podporu.Ďalšie aktuality

Pripojte sa k našej supermisii
Pripojte sa k našej supermisii

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii
Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii

Sme radi, že sme v uplynulých rokoch mohli podporiť aj koncept s výstižným názvom Cesta ku komunikácii. Ide o jeden z projektov Spojenej školy na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

VEDOMOSTI MENIA SVET
VEDOMOSTI MENIA SVET

Grantová výzva: Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní​. Srdce pre deti v spolupráci so spoločnosťou Dedoles, ktorá ešte v priebehu minulého roka venovala nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €, vyhlasuje grantovú výzvu Vedomosti menia svet.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.