Nepremeškajte možnosť vydražiť si jedinečný kúsok z limitovanej edície Be Lenka Prime

19.9.2021

Dražba prebieha na Facebooku Srdce pre deti od 19.9. - 22.9. 2021 do 20:00.

Chcem pomôcť

Práve teraz máte príležitosť získať limitovanú edíciu Be Lenka Prime prostredníctvo dražby na facebooku Srdce pre deti. Zapojiť sa môžete od 19.9. - 22.9. 2021 do 20:00.

Už niekoľko dní prebieha predaj limitovanej edície barefoot topánok od spoločnosti Be Lenka. Práve vďaka Be Lenka pôjde celý výťažok z predaja na náš charitatívny projekt Srdce pre deti. Pri tejto príležitosti venovali do dražby jeden pár. Vydražiteľ, ktorý prostredníctvom komentára na facebooku Srdce pre deti ponúkne najvyššiu sumu, získa svoju limitku. Bude si môcť tak vybrať jednu z veľkosti 39 - 45.

Ak by ste nás chceli podporiť aj inou formou, môžete prostredníctvom príspevku TU

Charitatívny projekt Srdce pre deti pomáha najmenším už 14 rokov. Primárne sa zameriava na inkluzívne vzdelávanie. Aj vďaka vašej podpore detí so špecifickými potrebami a prostredníctvom ich plnohodnotnej účasti na vzdelávaní, inkluzívny prístup má predpoklad zvyšovať úspešnosť žiakov so špecifickými potrebami a predchádzať ich dištancovaniu sa od vzdelania.

V mene všetkých detí vám ďakujeme. ❤Ďalšie aktuality

Pripojte sa k našej supermisii
Pripojte sa k našej supermisii

Pomáhajte spolu s nami detským hrdinom.

Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii
Spojenej škole Dúbravská 1 sme pomohli na ceste ku komunikácii

Sme radi, že sme v uplynulých rokoch mohli podporiť aj koncept s výstižným názvom Cesta ku komunikácii. Ide o jeden z projektov Spojenej školy na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave.

Pomoc rodinám 2022
Pomoc rodinám 2022

V roku 2022 v zmysle stratégie projektu pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

VEDOMOSTI MENIA SVET
VEDOMOSTI MENIA SVET

Grantová výzva: Asistenti v inkluzívnom vzdelávaní​. Srdce pre deti v spolupráci so spoločnosťou Dedoles, ktorá ešte v priebehu minulého roka venovala nášmu charitatívnemu projektu 50 000 €, vyhlasuje grantovú výzvu Vedomosti menia svet.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.