Galavečer

2016

Desiate výročie projektu Srdce pre deti na Slovensku sme oslávili vo veľkom štýle. Prvý decembrový víkend odvysielala TV JOJ slávnostný galavečer, na ktorom sa podieľalo množstvo zvučných mien. Vrcholom večera však boli diváci a čitatelia denníka Nový Čas, ktorí ukázali, že ich srdcia bijú pre deti. Vďaka nim totiž konto Srdca pre deti narástlo na sumu 320 626 €. Počas slávnostného galavečera sa predstavili viaceré hviezdy. Svojím vystúpením vzdali hold deťom, ktoré nezanevreli na svoju životnú situáciu a sú častom príkladom pre okolie. Na programe bola skupina Desmod, speváci Adam Ďurica a Bekim Aziri, speváčky Kristína Peláková či Marta Jandová. Diváci videli aj ukážku z najnovšieho muzikálu Jána Ďurovčíka Šľahačková princezná. V rámci svojho veľkého comebacku vystúpila i legendárna Marika Gombitová. Večerom sprevádzali moderátori Adriana Kmotríková, Ján Mečiar a Milan „Junior" Zimnýkoval. Pozrite si galériu a videozáznam z piateho ročníka galavečera Srdce pre deti.


2014

Neuveriteľných 351 145 eur darovali diváci počas galavečera Srdce pre deti, ktorú odvysielala TV JOJ. Slovenskí diváci v nedeľu 14. decembra opäť potvrdili, že osudy ťažko skúšaných detí im nie sú ľahostajné. Galavečer Srdce pre deti priniesol počas galaprogramu 12 príbehov detí, ktoré ukázali, že majú chuť zo všetkých síl bojovať. Moderátormi programu boli Vlado Voštinár a Marianna Ďurianová. Hoci počas večera vystúpilo veľa umelcov, ako sú Rytmus a Dara alebo Miro Žbirka, Ľuboš Kostelný či Peter Batthyany, skutočnými hviezdami boli práve malí bojovníci s neľahkým osudom. Pozrite si galériu a videozáznam z tohto večera plného emócií.

2013

Tretí ročník galavečera "2013 Srdce pre deti" sledovali diváci TV JOJ 20. decembra. Počas neho sa podarilo vyzbierať krásnych 256 736 eur, ktoré Nadácia Pontis prerozdelila počas roka 2014 medzi ďalšie deti v zdravotnej alebo sociálnej núdzi. Veľkolepým programom vás sprevádzala Katka Brychtová. "Je to výnimočný program, v ktorom je zmes smutných, aj pozitívnych emócií. Je vzácne, keď sú takéto veci pokope. Aj takáto pomoc pomôže, aby bol svet lepší," povedala po skončení známa moderátorka. Ani tento rok nechýbali na pódiu známe osobnosti - Nela Pocisková, skupina Desmod, Majk Spirit či Mirka Partlová. Divákov nenechali chladnými príbehy Tomáška, ktorého nádor pripútal na invalidný vozík, onkologickej pacientky Ivanka i Jakuba, ktorí v bdelej kóme zachránil život bábätku. Pozrite si celý galavečer v archíve TV JOJ.

2012

V poradí druhý ročník galavečera "2012 Srdce pre deti" ste mohli vidieť 2. decembra na TV JOJ. Príbehy rodín z celého Slovenska, ktoré bojujú s ťažkým osudom, nenechali darcov ľahostajnými. Priaznivci Srdca pre deti zaslali spolu 113 115 prázdnych darcovských SMS na číslo 871. Celkovo tak prispeli na pomoc deťom v hodnote 565 575 eur. Sumou 2 420 eur ste prispeli priamo cez webový portál www.srdcepredeti.sk. Počas dvaapolhodinového programu vás sprevádzal moderátor Michal Hudák po boku Adriany Kmotríkovej, Zuzany Vačkovej či Lenky Hriadeľovej. Na pódiu vystúpili Nela Pocisková, Sisa Sklovská, Dara Rolins, Marián Čekovský a ďalší. Pozrite si galavečer plný emócií, silných príbehov a veľkých bojovníkov.

2011

Charitatívny program "2011 Srdce pre deti", ktorý zorganizovali Nový Čas, televízia JOJ a Nadácia Pontis, priniesol pre deti v núdzi úžasnú pomoc. Vďaka vám prišlo na číslo 871 počas galavečera 152 129 darcovských SMS v hodnote 760 645 eur. Hodnota každej zaslanej SMS číslo 871 je 5 eur a operátori Orange Slovensko, O2 Slovensko a Slovak Telekom prevedú celú vyzbieranú čiastku na Srdce pre deti. Počas galavečera ste mali možnosť vidieť Margarétku Várkovú s krutou chorobou "motýlích krídel", malého onkologického pacienta Edka či princeznú Vanessku bez nožičiek. Na pódiu vystúpili viaceré známe osobnosti - skupina Desmod, Nela Pocisková. Programom vás celý večer sprevádzali moderátori Michal Hudák a Andrea Pálffy Belányi. Pozrite si videozáznam v archíve TV JOJ.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.