dm drogerie markt pravidelne pomáha našim rodinám

6.7.2018

dm drogerie markt je jednou z najväčších spoločností, ktorá sa zaoberá predajom drogériového tovaru v strednej a východnej Európe. Na Slovensku pôsobí už 23 rokov a v súčasnosti prevádzkuje 140 predajní.

Pomôžem


Spoločnosť dm drogerie markt Slovensko nezištne prispieva aj do programu Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis. V každom hodnotení žiadostí pomôže darovaním výrobkov viacerým rodinám. Ročne sa v rámci Srdca pre deti rozdelia drogériové výrobky dm v hodnote okolo 4 000 eur.

Rodiny, ktoré sa zapoja do programu Srdce pre deti, sa nachádzajú v náročnej životnej situácii. Ich deti trpia mnohými zdravotnými problémami alebo pochádzajú zo sociálne znevýhodneného prostredia. Výrobky dm drogerie markt prispievajú k zvyšovaniu kvality ich života, keďže veľakrát sú rodiny nútené kupovať napríklad plienky aj pre staršie deti, ktoré kvôli zdravotným problémom trpia inkontinenciou. Pokrytie týchto dlhodobo vysokých nákladov je veľmi náročné. Okrem toho do rodín putujú aj čistiace prostriedky, sprchovacie gély, šampóny, výživy a šťavy pre najmenších a mnoho ďalších produktov.

Z reakcií rodín je zrejmé, ako veľmi je pre ne táto pomoc prospešná. Rodičia sú nesmierne vďační a vážia si pomoc dm drogerie markt, ktorá je naozaj ušľachtilá. V Srdci pre deti a v Nadácii Pontis si tiež veľmi ceníme túto iniciatívu, bezproblémovú komunikáciu, ľudskosť a ochotu pomôcť deťom zapojených do nášho programu.

Ďalšie aktuality

Pomoc rodinám koncom roka 2019
Pomoc rodinám koncom roka 2019

Aj keď sa v projekte Srdce pre deti menila stratégia smerom k inkluzívnemu vzdelávaniu, v roku 2019 ešte dobiehali podpory schválené za starých podmienok. Tu je ich prehľad.

Päť špeciálnych bábik pomáha škôlkarom vnímať inakosť
Päť špeciálnych bábik pomáha škôlkarom vnímať inakosť

Piati Vnímajkovia. Každý z nich je iný, a predsa majú mnoho spoločného. Ukazujú nám, že inakosť je prirodzená a netreba sa jej báť. Vnímajkovia sú projektom OZ V.I.A.C. a pomáhajú deťom chápať odlišnosti. Päť ručne háčkovaných postavičiek vyrábaných ženami z komunitného centra v Trstenej pozýva do sveta otvoreného pre všetkých.

Attila Végh potvrdil, že má dobré srdce: Mám rodinu a malého syna. Pomocnú ruku podal aj Robo Vittek
Attila Végh potvrdil, že má dobré srdce: Mám rodinu a malého syna. Pomocnú ruku podal aj Robo Vittek

Bojovník MMA Attila Végh veľmi dobre vie, aké to je potrebovať pomoc iných. Sám sa riadi mottom, že to nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať. Dobrák od kosti je navyše i Róbert Vittek, o ktorom nie je žiadnym tajomstvom, že keď sa naskytne príležitosť, tak neváha pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú. A keď sa títo dvaja športoví velikáni spoja, tak výsledkom je veľmi zaujímavý projekt.

Bude druhým Matejom Tóthom? Príbeh chlapca, ktorý išiel za svojím snom napriek ťažkému osudu
Bude druhým Matejom Tóthom? Príbeh chlapca, ktorý išiel za svojím snom napriek ťažkému osudu

V talentovanom Danielovi Kováčovi vyrastá konkurencia nášmu olympionikovi. Nevzdal sa a išiel za svojím snom aj napriek ťažkým životným podmienkam. Dnes je z neho úspešný atlét a mnohým môže ísť príkladom.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.