dm drogerie markt pravidelne pomáha našim rodinám

6.7.2018

dm drogerie markt je jednou z najväčších spoločností, ktorá sa zaoberá predajom drogériového tovaru v strednej a východnej Európe. Na Slovensku pôsobí už 23 rokov a v súčasnosti prevádzkuje 140 predajní.

Pomôžem


Spoločnosť dm drogerie markt Slovensko nezištne prispieva aj do programu Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis. V každom hodnotení žiadostí pomôže darovaním výrobkov viacerým rodinám. Ročne sa v rámci Srdca pre deti rozdelia drogériové výrobky dm v hodnote okolo 4 000 eur.

Rodiny, ktoré sa zapoja do programu Srdce pre deti, sa nachádzajú v náročnej životnej situácii. Ich deti trpia mnohými zdravotnými problémami alebo pochádzajú zo sociálne znevýhodneného prostredia. Výrobky dm drogerie markt prispievajú k zvyšovaniu kvality ich života, keďže veľakrát sú rodiny nútené kupovať napríklad plienky aj pre staršie deti, ktoré kvôli zdravotným problémom trpia inkontinenciou. Pokrytie týchto dlhodobo vysokých nákladov je veľmi náročné. Okrem toho do rodín putujú aj čistiace prostriedky, sprchovacie gély, šampóny, výživy a šťavy pre najmenších a mnoho ďalších produktov.

Z reakcií rodín je zrejmé, ako veľmi je pre ne táto pomoc prospešná. Rodičia sú nesmierne vďační a vážia si pomoc dm drogerie markt, ktorá je naozaj ušľachtilá. V Srdci pre deti a v Nadácii Pontis si tiež veľmi ceníme túto iniciatívu, bezproblémovú komunikáciu, ľudskosť a ochotu pomôcť deťom zapojených do nášho programu.

Ďalšie aktuality

Rok 2021: Pomoc rodinám
Rok 2021: Pomoc rodinám

V roku 2021 pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti. Rovnako nadväzujeme na adresnú pomoc z minulého roka a podporujeme aj rodiny, ktoré existenčne postihla pandémia.

Darujte 2% na Srdce pre deti
Darujte 2% na Srdce pre deti

Srdce pre deti je charitatívnym programom vydavateľského domu Ringier Axel Springer SK, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Darovaním 2 % môžete projekt podporiť aj vy.

Vďaka vašej podpore Srdce pre deti pomáha už 14 rokov!
Vďaka vašej podpore Srdce pre deti pomáha už 14 rokov!

Uplynulý rok bol ťažký pre mnohých z nás. Azda neexistuje človek, ktorému by sa nezapísal do pamäti. Aj v tejto ťažkej dobe však zostaňme naďalej ľuďmi.

Rok 2020: Pomoc organizáciám
Rok 2020: Pomoc organizáciám

V roku 2020 sme začali napĺňať stratégiu inkluzívneho vzdelávania. Pomáhame organizáciám, ktoré združujú deti s rôznym znevýhodnením a ich rodiny. Sú to subjekty, ktoré zlepšujú postavenie týchto skupín v našej spoločnosti.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.