Charitatívny galavečer 2012 opäť programom roka

18.3.2013

Počas slávnostného večera v Slovenskom národnom divadle verejnosti predstavili víťazov jednotlivých kategórií obľúbenej diváckej ankety OTO 2012. Srdce pre deti uspelo už druhýkrát.

Pomôžem

Víťazným televíznym programom roka sa opakovane stalo Srdce pre deti. Charitatívny galavečer spojený s verejnou zbierkou na pomoc rodinám s deťmi uspel hneď svojím prvým ročníkom, jeho druhý ročník potvrdil záujem a sympatie divákov. Ocenenie v podobe zlatej sošky prevzala šéfredaktorka Nového Času Júlia Kováčová a moderátor charitatívneho galavečera Michal Hudák.


Viac: cas.sk

Ďalšie aktuality

Vďaka vašej podpore Srdce pre deti pomáha už 14 rokov!
Vďaka vašej podpore Srdce pre deti pomáha už 14 rokov!

Uplynulý rok bol ťažký pre mnohých z nás. Azda neexistuje človek, ktorému by sa nezapísal do pamäti. Aj v tejto ťažkej dobe však zostaňme naďalej ľuďmi.

Rok 2020: Pomoc organizáciám
Rok 2020: Pomoc organizáciám

V roku 2020 sme začali napĺňať stratégiu inkluzívneho vzdelávania. Pomáhame organizáciám, ktoré združujú deti s rôznym znevýhodnením a ich rodiny. Sú to subjekty, ktoré zlepšujú postavenie týchto skupín v našej spoločnosti.

Rok 2020: Pomoc rodinám
Rok 2020: Pomoc rodinám

V roku 2020 sme naplno začali napĺňať stratégiu inkluzívneho vzdelávania. Pomáhame deťom s rôznym znevýhodnením lepšie sa začleniť do našej spoločnosti.

Pomoc rodinám koncom roka 2019
Pomoc rodinám koncom roka 2019

Aj keď sa v projekte Srdce pre deti menila stratégia smerom k inkluzívnemu vzdelávaniu, v roku 2019 ešte dobiehali podpory schválené za starých podmienok. Tu je ich prehľad.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.