Be Lenka pokračuje v podpore Srdca pre deti

14.11.2022

Rodinám venuje 25 párov topánok.

Chcem pomôcť

Odštartovalo to predajom limitiek

Už je to viac ako rok, čo Srdce pre deti spojilo sily so spoločnosťou Be Lenka. Spoluprácu sme odštartovali akciou, pri ktorej nás Be Lenka podporila predajom 40 kusov barefoot topánok z limitovanej komiksovej edície.

Všetky barefoot topánky z limitovanej edície si napokon našli nových majiteľov, vďaka čomu sa podarilo vyzbierať 3127,50 €. Celá táto suma bola pripísaná na konto nášho charitatívneho projektu a dokázali sme vďaka nej podporiť hneď viacero projektov.

Spolupráca pokračuje

Ľudia z Be Lenky majú ❤ na správnom mieste a rozhodli sa, že Srdce pre deti budú podporovať na pravidelnej báze. Tentoraz Be Lenka venovala 25 párov barefoot topánok sociálne či zdravotne znevýhodneným rodinám. Niekoľko z nich nám poslalo aj fotku, keď si ich deti prvýkrát vyskúšali. Mnoho detí má zároveň aj pohybové problémy. Rodičia veľmi ocenili možnosť obuť deťom barefoot topánky. Častokrát si tento typ obuvi nemôžu dovoliť vzhľadom na jej vyššiu cenu. Radosť teda mali nie len rodičia, ale aj deti.


Barefoot obuv je špeciálna a okrem iného so sebou prináša hneď viacero zdravotných benefitov. Veríme preto, že si ju všetky obdarované rodiny veľmi rýchlo obľúbia. 😉Chcete pomáhať aj vy?

Pridajte sa k nám. → Spôsobov, ako podporiť Srdce pre deti, je hneď viacero. Všetky ich nájdete v tomto článku.

Ďalšie aktuality

Srdce pre deti odteraz podporíte aj kúpou darčekovej poukážky od TULIPU
Srdce pre deti odteraz podporíte aj kúpou darčekovej poukážky od TULIPU

50 % hodnoty darčekových poukážok venujeme na konto charitatívneho projektu Srdce pre deti.

Natálke s rázštepom chrbtice sme uhradili školné v súkromnej škôlke
Natálke s rázštepom chrbtice sme uhradili školné v súkromnej škôlke

Natálkin príbeh je jeden z tých, ktoré chytajú za srdce o trochu viac než iné.

Pre anjelskú Tamarku sme zabezpečili komunikačné pomôcky
Pre anjelskú Tamarku sme zabezpečili komunikačné pomôcky

Tamarke bolo diagnostikované ojedinelé neurologicko-genetické ochorenie známe ako Angelmanov syndróm. Deti s Angelmanovým syndrómom sa zvyknú pre modré oči a blond vlasy nazývať aj anjelské. Ide o kombinované ochorenie, ktoré spôsobuje to, že deti s týmto ochorením dokážu povedať len pár slov. Veľmi dôležitá je pre ne preto augmentatívna a alternatívna komunikácia, ktorá im pomáha vyjadriť svoje pocity, túžby a potreby

Spolupráca Dedoles s inkluzívnou kreatívnou značkou HENTO TOTO
Spolupráca Dedoles s inkluzívnou kreatívnou značkou HENTO TOTO

Dedoles prichádza s výnimočnou limitovanou kolekciou ponožiek. Vznikla v spolupráci s inkluzívnou kreatívnou značkou HENTO TOTO, ktorá spája šikovných kresličov s mentálnym postihnutím s profesionálnymi grafikmi, dizajnérmi a ilustrátormi.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.