Be Lenka pokračuje v podpore Srdca pre deti

14.11.2022

Rodinám venuje 25 párov topánok.

Chcem pomôcť

Odštartovalo to predajom limitiek

Už je to viac ako rok, čo Srdce pre deti spojilo sily so spoločnosťou Be Lenka. Spoluprácu sme odštartovali akciou, pri ktorej nás Be Lenka podporila predajom 40 kusov barefoot topánok z limitovanej komiksovej edície.

Všetky barefoot topánky z limitovanej edície si napokon našli nových majiteľov, vďaka čomu sa podarilo vyzbierať 3127,50 €. Celá táto suma bola pripísaná na konto nášho charitatívneho projektu a dokázali sme vďaka nej podporiť hneď viacero projektov.

Spolupráca pokračuje

Ľudia z Be Lenky majú ❤ na správnom mieste a rozhodli sa, že Srdce pre deti budú podporovať na pravidelnej báze. Tentoraz Be Lenka venovala 25 párov barefoot topánok sociálne či zdravotne znevýhodneným rodinám. Niekoľko z nich nám poslalo aj fotku, keď si ich deti prvýkrát vyskúšali. Mnoho detí má zároveň aj pohybové problémy. Rodičia veľmi ocenili možnosť obuť deťom barefoot topánky. Častokrát si tento typ obuvi nemôžu dovoliť vzhľadom na jej vyššiu cenu. Radosť teda mali nie len rodičia, ale aj deti.


Barefoot obuv je špeciálna a okrem iného so sebou prináša hneď viacero zdravotných benefitov. Veríme preto, že si ju všetky obdarované rodiny veľmi rýchlo obľúbia. 😉Chcete pomáhať aj vy?

Pridajte sa k nám. → Spôsobov, ako podporiť Srdce pre deti, je hneď viacero. Všetky ich nájdete v tomto článku.

Ďalšie aktuality

Pomoc rodinám 2023
Pomoc rodinám 2023

V roku 2023 pokračujeme v podpore rodín s deťmi so zdravotným znevýhodnením alebo pochádzajúcim zo sociálne znevýhodneného prostredia v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Majú tak možnosť plnohodnotnejšie fungovať v našej spoločnosti.

Be Lenka opäť podporila desiatky rodín
Be Lenka opäť podporila desiatky rodín

Tentokrát venovala deťom 38 párov barefoot topánok.

Hanke, žiačke Základnej školy Jána Pavla II, sme zabezpečili vlastnú asistentku
Hanke, žiačke Základnej školy Jána Pavla II, sme zabezpečili vlastnú asistentku

Pedagogickí asistenti a asistentky zohrávajú v inkluzívnom vzdelávaní kľúčovú rolu. Náš posledný grant sa preto niesol v znamení podpory práve tejto profesie. Jeden z projektov, ktorý sme v rámci grantu podporili, bol aj projekt Základnej školy s materskou školou sv. Jána Pavla II.

Peťkov príbeh dokazuje, že zázraky sa dejú → Podporili sme ho kúpou špeciálnej komunikačnej pomôcky
Peťkov príbeh dokazuje, že zázraky sa dejú → Podporili sme ho kúpou špeciálnej komunikačnej pomôcky

Dnes šesťročný Peťko si svoje miesto na tomto svete musel vybojovať. Narodil sa predčasne, s nízkou váhou, množstvom diagnóz a neprajných prognóz, ktoré nasvedčovali, že by vôbec nemusel chodiť a rozprávať. Vďaka obetavosti a vytrvalosti svojich rodičov však dnes dokáže nielen komunikovať, ale dokonca aj kopnúť do futbalovej lopty.

srdce pre deti

×
1 MOJA POMOC
2 MOJE ÚDAJE

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám na srdcepredeti@nadaciapontis.sk.

Darovaním beriete na vedomie etické princípy a podmienky spracúvania osobných údajov.